Megoldatlan

Törött csatornafedél

Kérem, cseréljék a képen látható csatornafedelet.

Probléma helyszíne
Budapest Csókakő u. 29

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Jött azóta válasz?
    Nemrég jártam arra, nem csinálták meg...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Jött azóta válasz?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyenkor mi a teendő?
    A víznyelőrács nem magánterületen van, hanem az utcán.
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Sweidan Omar!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Sajnos azonban a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni, mivel a jelzett helyszínen található
    víznyelőrács n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére