Megoldatlan

Eurovelo - Tímár utcai felüljáró

Érdekes, hogy ezt mások nem tették szóvá. Normális dolog az, hogy egy európai bicikliúton egyszercsak le kell szállni a drótszamárról, és áttolni egy "gyalogos" felüljárón? (Előtte szétrázta a vesémet a Fő tér kockaköve, utána elcsap egy autó az alsó rakparton, a beláthatatlan kanyarban, majd ha túléltem, még egy másik biciklivel is frontálisan ütközöm a Görzenál mögött...)
Nem lehetne, hogy a gyalogosok szintben keresztezzék az Árpád fejedelem utat, ahogy a felújításkor? És akkor a bicikliseké lehetne a felüljáró...
Az öregek is átbujkálnak a kerítésen, nem lépcsőznek. Babakocsival megközelíthetetlen ez a HÉV-megálló (is), azt ígérték, majd akadálymentesítik, ha a szerelvények akadálymentesek lesznek, vagyis sohanapján kiskedden.
Igaz, a bicikliút átgondolását is ígérték ugyanazok, amikor az alsó rakpartot felújították. Apró változások történtek, de szerintem a lényeg nem változott!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Simán elfér két biciklis is egymás mellett, lassan kell menni, a felüljáró teteje elég széles. Én a déli oldalán lévő bukkanót szeretném, ha kijavítanák, mind a rámpa legalját az úttal, mind az utána...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3002)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az érintett kerékpárútszakasz problémá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fóris Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mi történt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére