Megoldott

Beszakadó aknafedél

Kérem, cseréljék a kepen lathato aknafedelet.

Probléma helyszíne
Budapest Gyömrői út 1-5

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, mehet a megoldottak közé.
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos, még nem csinálták meg.
  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Bejelentő !

    Társaságunk a beszakadt aknafedlap üzemeltetőjét a javítás érdekében értesíti.

    Budapest közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megjelölt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vízelvezetés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Mátyásföld, repülőtér H (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére