Megoldatlan

Buktató aknafedő

Tisztelt Illetékes!

Az Infopark közepén, a szökőkút vezérlését takaró aknafedőt sikerült úgy burkolni, hogy 1-2 cm-re kiálljon a ráburkolt térkő az ezt körülvevő burkolathoz képest, ezáltal egy balesetveszélyes / bukásveszélyes állapotot hoztak létre. Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Egyébként ha esetleg nem akarnák kijavítani a hibát, az magától is megbosszulja magát, mert a kitűnő szakemberek olyan napon csinálták a burkolást, amikor éjszaka -5 ⁰C volt a hőmérséklet, így a vizes bázisú ragasztó már minden bizonnyal most is oszlik magától.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Infopark stny. 1g

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    >>> 2018.05.03. 12:48 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járdán "lépcső" keletkezett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Táblák rossz helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére