Megoldatlan

Pofátlan taxisok

Örs vezér tere metróállomás előtti autóbusz öböl rendszeresen taxi drosztként üzemel, mert a pár méterrel odébb lévő Kettő másik droszt nem megfelelő nekik. Ezzel folyamatosan akadályozzák a buszok beállását a megállóba, az utasoknak - babakocsi, bot ide vagy oda - rendszeresen az úttestre kell leszállniuk. A legtöbb esetben tapasztalom, hogy nem is hívásra mennek oda (bekapcsolt szabadjelző) bár ez mindegy is, mert ott szabálytalan a várakozás. A taxistársaságok újabban kérésre sem küldik el onnan a járműveket. Tudtommal kamera is látja ezt a területet, mégsem történik semmi változás. Miért fontosabb a taxis vagy egy-két utas lustasága a mozgásukban akadályozott, babakocsis utasok biztonságos leszállásával szemben? A pofátlanság szintje az árakkal együtt emelkedik?

Probléma helyszíne
Budapest Fehér út 1-3

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes hatáskörébe tartozó szempontok alapján nem volt szabálysértés
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság!

    Tekintettel arra, hogy Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat Képviselő-testületének a közterület-felügyeletről szóló 8/2014. (III.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére