Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

A Fehérvári és Hamzsabégi sarkán rendszeresen a füvön (vagy pontosabban kitaposott füvön) parkolnak, kérem akadályozzák meg a tilosban parkolást és állítsák helyre a zöld területet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 38

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Most folyik a Fehérvári felújítása, remélem megcsinálják ezt a részt is... ha nem új bejelentést küldök.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 29314-es számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Fehérvári út ezen szakaszán a BKK Zrt. útfelújítást fog végezni, a munkálatok várhatóan ez évbe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is ott parkolnak, hiába jelentem a közterület felügyeletnek.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza mellékelve.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére