Megoldott

Megrongált utcajelző tábla

A Neumann János és Bogdánfi utca sarkán megrongálódott a tábla és veszélyesen belelóg a járdába.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u.

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállították, habár a kivitelezés esetlen, a szerkezet billeg.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    >>> 2018.09.14. 1:48 >>>
    FROM:
    Image data has been attached to
    the E-Mail.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.05.10. 19:14 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Ábel Jenő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott tájékoztató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére