Megoldott

Instant guillotine

A póznát tartó kábel nagyon rossz helyen van kifeszítve. Én biciklivel mentem a járdán, de majdnem fennakadt a fejem a kábelben. Ha gyalog megyek, és nem veszem észre, biztos beakad a fejem. Sötétben pedig garantált a lefejezés. Ez így rendkívül veszélyes. Kérem, hogy módosítsanak a drót helyzetén! Vigyék távolabb a járdától, és a dőlésszögön is módosítsanak! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest Lajosház köz 1

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre!
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt jarokelo.hu!

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29112/instant-guillotine

    A fenti linken olvasható bejelentés szerint a gyalogosjárda szélén egy oszlopot feszítő kábel balesetveszél
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-73257/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy tárgyi bejelentésnél Rákosmente Önkormányzata nem illetékes. A fénykép alapján feltehetően a T-COM internet, tv, távközlési szolgáltató által üzemeltetett o...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 04. 23.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/111632/2018/HÜgyintézőnk: Kis Erika     Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!  A 2018.04.15-én az „ugyfelszolgalat@elmu-emasz....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A póznát tartó kábel nagyon rossz helyen van kifeszítve. Én biciklivel mentem a járdán, de majdnem fennakadt a fejem a kábelben. Ha gyalog megyek, és nem veszem észre, biztos beakad a fejem. Sötétben pedig garantált a lefejezés. Ez így rendkívül veszélyes. Kérem, hogy módosítsanak a drót helyzetén! VI távolabb a já...

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    "Vigyék távolabb" akart lenni. Légyszi, javítsátok! Köszönöm!
  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: L Tamás
    Illetékes: E.ON
    Bokréta utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére