Megoldott

Ottfelejtett felbontott útszakasz, szennyeződés a kerékpárúton

Anonim Járókelő

A Döbrentei tér és a Döbrentei utca kereszteződésében rendezetlenül hagyták a felbontott járdát és kerékpárutat, már hosszú hetek óta. Előzőleg heteken át folytak a munkálatok anélkül, hogy megoldott lett volna az építkezés biztonságos kikerülése. Ugyanezzel az útépítéssel összefüggésben a Döbrentei tér és az Attila út kereszteződésében sár került a kerékpárútra, amit azóta sem takarítottak el. Ez az amúgy is keskeny kereszteződésben akadályozza a közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2876)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A fényképeken látható területek jelenl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mi történt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére