Megoldott

akadályverseny.....

A Borszéki utca - Than Károly utca kereszteződésében lévő gyalogos és kerékpárátkelőt felújították az M4 átadásához kapcsolódó busz hálózat atalakítása miatt. A kereszteződés kocsiszín felöli oldalán új buszmegállót létesítettek, az ehhez vezető gyalogátkelő kialakításakor a Than Károly utcai átjárórészt is megújították.Az átjáró és környéke új járdaszegélyt kapott, az eddigi szintbeli szegélyt sikerült 3-5 cm-re kiálló szegélyre cserélni, így a keréken gurulók kisebbfajta akadályba "ütköznek".

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi köszönjük, hogy használod az oldalt és segítesz nekünk szebb hellyé tenni a várost. Működik! :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2873)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A szegélysüllyesztést megrendeltük, a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára elkészült a maradék javítás is. Bár még le van zárva az átkelő, szerintem elkészült! :)
    Nem is gondoltam, hogy ilyen hamar kijavítják azt, amit elsőre is megvalósíthattak volna.....
    Köszönöm jaro...
  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    mára már aszfalt is került az egyik vágatba, ha így folytatják holnapra kész is lessz....
  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    valami történik...
  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    valami történik....
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K. Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére