Megoldatlan

Buszmegálló

A Szentmihályi út nevű buszmegállóban (pl. 46-os busz), a 16. kerület irányába, a buszvégállomással szemben, rettenetes állapotban van a váróban a járda. Kirepedezett, gödrös. Balesetveszélyes. Kérem, hogy javítsák meg a burkolatot! Bár valószínűleg hiába, mert a Fő téren is ugyanilyen, kb. fél éve jelentettem be, de nem történt semmi az ügy érdekében...

Probléma helyszíne
Budapest Erdőkerülő u. 49

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    kérem, hogy figyelmesen olvassák el a BKK válaszát: "egyeztettünk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.-vel, és azt válaszolták, hogy megtették a megfelelő intézkedést a jelzett utasv...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még most is ilyen.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanolyan.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre még ilyen.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010417/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (28676)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hézagos buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet, városközpont (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére