Megoldott

Katasztrófális járda állapotok

Katasztrófális járda állapotok a Magyar tudósok körútja és a Pázmány Péter sétány kereszteződésének környékén a 153-as busz megállójánál.

Probléma helyszíne
Budapest Magyar tudósok körútja 11

Hozzászólások

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válaszát a PDF tartalmazza.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sélley Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére