Megoldott

Csonk és aszfalt törmelék

Tisztelt Illetékes!
A jelzett helyen egy kiálló csonk és egy aszfalt törmelékkel körülvett oszlop található.
Kérem a helyzet megoldását.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodálatos lett! A kiálló csonk még ott van, de az aszfaltozás már megtörtént!
    Nagyon szépen köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk a bejelentésében szereplő közterületeken lévő hibák kijavítására az intézkedést megtette.

    üdvözlettel:
    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    41/960-1/18

    _______
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    bokatörő kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére