Megoldatlan

Nem folyik le a víz

A képeken nem csőtörés látható, csak esett egy kicsit az eső. Ebben az utcában gumicsizma nélkül nem ajánlatos gyalogolni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nádorliget u. 4-6

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Mudry György visszajelzésére vár.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Na erre a válaszra lehet azt mondani, hogy nesze semmi, fogd meg jól! Túl sok a feltételes mód. Ez olyan, mint a kommunizmus, a jövőben minden szép és mindenki boldog lesz. Köszöbjük szépen!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az önkormányzat válasza csatolva:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Őrség utca veszélyes rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Őrség utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon mélyen besüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére