Megoldott

Szemétlerakás, Útszéli Gaz

Tisztelt Cím!

Csepelen a Salak utcában a Rózsa utcába torkolásától nem messze, az út szélén a fű tele van illegálisan lerakott hulladékkal. Az út szélén, a járdaszegélytől mérve kb. 20 centi szélességű földréteg gyűlt össze, melyből burjánzik a gaz. Kérem, a hulladék begyűjtését, az út szélének letakarítását!

Képek: http://1drv.ms/1uwOVEK

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét elszállítása valóban megtörtént, ezt köszönöm!
    Az út szélén összegyűlt földréteg és gaz eltávolításában is a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. lenne az illetékes?
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársai összegyűjtötték és elszállították az illegálisan letett szemetet.

    Tisztelettel: Egri Judit
    Csepeli Városgazda Közhasznú Nonpro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére