Megoldott

Megsüllyed járda

Megsüllyedtek a járdát alkotó kockakövek. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 359

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 27315-ös számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A megsüllyedt járólapokat osztályunk javította.

    Kérem tájékoztatásunk megértésé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendezetlen/szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Két nagyobb botlasztó göröngy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felbontott (elfelejtett?) járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére