Megoldott

Töredezett járda

A Nagy Lajos király úton (a Bánki Donát utca sarkánál) a zebránál a járda széle teljesen össze van töredezve. Balesetveszélyes. Ráadásul sehol sem akadálymentes. Kerekesszékkel, babakocsival nehézkesen vagy egyáltalán nem lehet közlekedni itt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdték a munkálatokat. Már csak újra kell aszfaltozniuk.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ilyen.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ilyen. És ha jól sejtem, ilyen is lesz még jó darabig.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiába a korábbi bejelentés, mert még mindig ilyen. Megmagyaráznák esetleg, hogy hogyan tették meg a szükséges intézkedést a hiba megszüntetésére, ha még pénz sincs rá? Számomra hihetetlen, hogy egy k...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Nagy Lajos király útja 2. sz. előtt lévő járda és a hozzá kapcsolódó szegélysor leromlott állapota Társaságunk előtt is ismert.
    A hiba megszüntetésére a szükséges intézkedést (a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére