Megoldott

Határ úti kerékpárút és Kifakult KRESZ tábla

Tisztelt Cím!

Kispesten a Határ úton a Pannónia utat átszelő bicikliút előtt a határ út felől érkezve egy gyalog- és kerékpárút vége tábla fogad, ami nem szükségszerű, hiszen nincs vége a kerékpárútnak. Ezt alátámasztja a sárga útburkolati felfestés is, amit viszont már esedékes lenne újrafesteni. Az ellenkező irányból egyébként nincs gyalog- és kerékpárút vége tábla kihelyezve. E tábla szomszédságában pedig egy kifakult Elsőbbségadás kötelező tábla található, melyet cserélni kéne.

Képek: http://1drv.ms/1stG2KJ

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap láttam, már leszedték! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    50 nap nem volt elég a tábla levételéhez. Szomorú! :(
    http://1drv.ms/1poCSWs
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2723)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Határ út – Ady Endre út – Pannónia ú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A kifakult tábla cseréje megtörtént, a felfestés, és a kerékpárút tábla ügyében változás még nem történt!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mi történt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére