Megoldásra vár

Lekopott kerékpársáv

2017 novemberben festették fel a Victor Hugo utca Kresz Géza és Visegrádi utca közti szakaszán a kerékpársávot, ami kevesebb mint 3 hónap alatt, 2018 januárra már le is kopott.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Victor Hugo u. 11-15

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Victor Hugo utcán található kerékpársáv burkolati jeleinek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    még nem történt semmi
  • Halász Áron visszajelzésére vár.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Éljen Cila! :)

    Egyébként nem értem, miért ne férne el a kerékpársáv és a forgalmi sáv egymás mellett a Kresz Géza utca - Visegrádi szakaszon, mikor a Váci út - Kresz Géza utca között (előző sarok) mi...
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    (Nem az utolsó hszra gondolva.)
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves urak!

    Minden félnél van jogos észrevétel, de kérlek titeket, ezt próbáljátok indulatoskodás nélkül közölni. Senkinek nem esik jól, ha a másik - akár jogosan, akár nem - földbe döngöli. Ezen a...
  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Victor Hugo utcai kerékpársáv burkolati jeleinek felújításáról Társaságunk gondoskodni fog.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • A Gyalog hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek abban az előttem hozzászólókkal,hogy ez a szembeforgalomba beengedés nem túl okos és biztonságos megoldás.Viszont ha már felfestették akkor pont ezért kellene rendesen karban tartani,hogy l...
  • Juhász Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen egyetértek, konkrétan közúti veszélyeztetésnek tartom a képen lévő forgalomszabályozást.
    Vagy az a célja, hogy ne maradjanak üresek a képen is látható fenntartott helyek?!
    Mindegy, hogy látsz
    ...
  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Figyelj Áron nem akarok kotekedni de bicskanyitogatóak ezek a lekopott kerékpársávos bejelenteseid. A dolog ott indul hogy a jelzett helyen a troli meg a busz el se fér konkrétan a szembe iranyú keré...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére