Megoldatlan

Kerékpárút állapota

Anonim Járókelő

A Margit híd pesti kerékpáros lehajtója a képeken látható állapotban van: a felfestés lekopott, a víz megáll a kövezett részen. Az úton a kerékpáros átkelő felfestése is erősen le van kopva, továbbá a parkból kisétáló gyalogosokat semmi nem figyelmezteti a kerékpáros közlekedésre, ez egy felfestéssel megoldható lenne. Természetesen itt sincs hiány a kerékpárúton fekvő közműfedélre, ezek burkolata sérült.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2704)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az üzemel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopott, veszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Híd, Budai Hídfő (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Forgalom mérés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dráva utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére