Megoldott

Veszélyes hulladék

2 db autógumi a Varsó utcs 3. előtt

Probléma helyszíne
Budapest Varsó u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A gumiabroncsok eltűntek a ház elől... ki tudja, hova.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    A 26945. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete
    valamint a Budapest Főváros XIV.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az Újvidék téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Újvidék tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemet szetszorodott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bartl János utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére