Megoldatlan

Megújuló törmelékek

A Savoya Parknál rendszeresen feltúrják a kerekek a murvát, földet, így egyre borzalmasabb állapotok uralkodnak.
Kérem, legyenek szívesek megoldást találni a problémára.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 23

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    előtte/utána
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs felelős!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szomorú, hogy az autósok széttúrják és nincs illetékes, nincs büntetés, csak a romhalmaz marad utánuk.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Javaslom, ha az autók minden nap használják ezt az útszakaszt, akkor szélesítsék ki a járdát, mert ebben a formában senkinek sem jó a jelenlegi helyzet.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi sem változott, ugyanúgy járnak-kelnek itt az autók, kikaparják a murvát és a földet a járda mellett.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos eddig csak romlott a helyzet.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Városi dzsungel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére