Megoldatlan

Hiányzó kerékpáros felfestés a járdán

A Batthyány téren a 19/41-es villamos végállomásánál le vannak kopva a kerékpár piktogramok, ill. sávjelzések. Nem csoda, hogy a gyalogosok/turisták még figyelmetlenebbül mászkálnak keresztbe az ott elhaladó bringások előtt.
(Arról nem is beszélve, hogy milyen szerencsétlen kialakítás ez a közös gylaog/kerékpárút ott a parlamenttel szemben, ahol várható, hogy nagy a turistaforgalom)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    aki nem ismeri a környéket, honnan jöjjön rá, hogy turistadarálás helyett mehetne a Fő utcán is? még a csarnok előtti zebránál is az van kitáblázva, hogy most már menj vissza a rakpartra.
    arra a részr...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2661)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Bem rakpart Batthyány téri szakaszán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes biciklisáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budatétény vasútállomás (Campona) (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mi történt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére