Megoldatlan

Nem elég széles járda

A Kerepesi út - Lóvásár utca sarkán kezdődő járda, az Aréna Pláza irányába, a Nemzeti Lovarda előtt sajnos nem elég széles. Két ember már nem fér el rajta egymás mellett az oszlopok miatt (amikre nyilván szükség van). Itt szinte folyamatosan nagy tömeg közlekedik a Keleti Pályaudvar és az Aréna Pláza között. Emiatt a járda melletti talajt is kitaposták. Az embereknek vagy ott vagy az úttesten kell menni, mert a járdán nem lehet elférni, ha két ember egymással szemben megy. Ki kellene szélesíteni a járdát ott, ahol kitaposták a talajt. Tudom, hogy ott fák is vannak, de szerintem megoldható így is. (Természetesen a fák sérülése nélkül.) A járda egyik végén pedig két oszlop is van egymás mellett, amik indokolatlanok és szintén akadályozzák a gyalogosokat, mert sokat elvesznek a járda hasznos feületéből.

Probléma helyszíne
Budapest Kerepesi út 7

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tehát így marad. Akkor megoldatlan.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelenleg a jelzett járdaszélesítést nem tudjuk elvégezni. Tájékoztatjuk, hogy a Főváros területén több olyan járdaszakasz is van, ahol nincs szilád burkolattal ellátott járdafelül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Átadták az új Nemzeti Lovardát, de ez a gányolt járda előtte senkit nem érdekel?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem jó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati aluljáró, (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére