Megoldott

Önállósodott zöld felület

Én ugyan nagyon szeretem a zöld felületeket, de ez így ebben a formában inkább a gazdátlanságot jelzi, ami sajnos az egész Andrássy-ra igaz.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Koller Tamás! Kérem, jelezzen, ha 3 hét múlva sem oldódik meg a probléma, hogy újraküldhessük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2610)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentés alapján felkértük a BK
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört sarokszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére