Megoldott

Fogyatékossággal élők problémái

Anonim Járókelő

Negatív megkülönböztetés fogyatékkal élő (szellemi fogyatékosokra gondolok) autóstársainkkal szemben, hogy nem állhatnak be a feltételezhetően számukra előkészített területre, mert azt homokozók és egyéb ott elhelyezett tereptárgyak, mint csúszda, mászóka megakadályozzák, ezért kénytelenek annak bejáratában leparkolni, hogy minél kevesebb helyet vegyenek el az értékes parkolóhelyekből. Ráadásul szegény embereket még az ág is húzza, hiszen alattomos babakocsis kismamák és kerékpáros kisgyerekek rongálják a lökhárítójuk fényezését, miközben szabálytalan módon próbálják meg megközelíteni és használni a fent említett területet.

Az egyértelműség kedvéért, fogyatékkal élő "kollégánknak" a játszótér kapujában sikerült megállnia, a kaputól kb. 50 cm-re.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon sétáltunk erre, egyetlen autó sem parkolt a játszótér bejáratánál. Az utcával párhuzamos Jegenyefa utca végében parkoltak az autók.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését, amelyet a játszótér bejárata előtt parkoló autókkal kapcsolatban jutatott el irányunkba.
    Sajnálatos módon az autó-tulajdonosok egy része rendszeresen szabá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Park közepén parkoló teherauto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt müszakival autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Munkásotthon utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére