Megoldott

fémcsonk az út közepén

5-10 cm-es fémcsonkok állnak ki az útból.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    juhúúú! :)) köszi a jelzést!
  • Cipol Lina hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg megcsinálták! :-)
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Simonics Balázs! Kérem, írjon, ha 3 hét múlva sem történik előrelépés, hogy újraküldhessük az ügyet.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 2476. számú bejelentésre, melyben a bejelentő a XI. kerületben, az Árasztó úti kerékpárúton lévő oszlopmaradványok elbontását kéri, az alábbiakat válaszolom.

    Az ado
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Simonics Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére