Megoldott

Nagyon rossz állapotban lévő aknafedél

Kérem, cseréljék a képen látható aknafedelet.

Probléma helyszíne
Budapest Budafoki út 75-77

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, mehet a megoldottak közé.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csinálták még meg, esetleg újra küldhetitek
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.05.24. 22:25 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem csinálták meg.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma voltam ott, nem csinálták meg.
  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csinálták meg.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2017.10.12. 20:22 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére