Megoldott

Utcanév táblák hiánya

Tisztelt Címzett!

Csepelen rengeteg utcanévtábla hiányzik. Kérem, térképezzék fel a területet és intézkedjenek pótlásukat illetően.

Pár helyszín a rengeteg közül:
Táncsics Mihály utca – Deák Ferenc utca: Mind a két oldalt hiányoznak a táblák
Táncsics Mihály utca – Deák tér: A templom kerítésén csak a Sétáló irányából van kint tábla, a többi oldat semmi, az Angex használt ruha kereskedés (volt MATCH) oldalán sincs kint egy tábla sem, valamint a fehér kerítésű intézményen sem
Pozsonyi utca –Vágóhíd utca: A Vágóhíd utca táblája hiányzik, a többi össze van firkálva.
Bajcsy Zsilinszky utca – Katona József utca: Itt is több tábla hiányzik, az egyiknek az elhelyezése nem megfelelő, a fák ágaitól nem lehet észrevenni ottlétét.
Katona József utca – Kolozsvári utca: 4 tábla hiányzik, 1 lekopott, 3 össze van firkálva
Katona József utca – Aradi utca: Az egyik tábla tartalma hiányos („Kat na József utca”)
Temesvári utca – Vágóhíd utca: Az egyik oldalról mind a két utcanév tála hiányzik
Vágóhíd utca – Bajcsy Zsilinszky utca: Az egyik oldalon össze van firkálva, illetve hiányzik a tábla.

Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2330&authkey=!ACPhwg9lhN7cpmg&ithint=folder%2c.JPG

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A hiányzó és megrongált utcanév-tábla adatok feldolgozása és a táblák megrendelése folyamatban van.
    Kérjük a Bejelentő szíves türelmét.
    Tisztelettel:

    Egri Judit
    Csepeli Városgazda...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére