Megoldott

Kutyaürülék gyűjtő fedele 2

Kispesten a Batthyány utca - Mészáros Lőrincz utca kereszteződésben lévő kutyaürülék gyűjtő edény fedeléről szintén letörött a fogantyú. Kérem, pótolják! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Batthyány u. 107

Hozzászólások

  • XIX. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Egyesület részére
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Cím!

    Hivatalunk Városüzemeltetési Irodájához érkezett, onnan Zöldprogram Irodánkhoz továbbított, 00023964 számú, névtelen bejelentő által ben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre is szereltek egy fogantyút. :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kint felejtett valasztasi plakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult vízelvezető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére