Megoldott

Kerékpárút balesetveszélyes a belógó növényzet miatt

Anonim Járókelő

A 22. kerületben, a 6-os főút mellett, a Balin és a Háros utca közötti szakaszon a kerékpárút 80%-át kitakarja a belógó növényzet (bokrok). Beláthatatlan, ezért a kerékpárúton történő közlekedés rendkívül balesetveszélyessé vált.
Kérném a probléma megoldását, mielőtt még komolyabb baleset történne!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2392)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A bejelentésben jelzett helyszíne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő Blog!

    A jelzett kerékpárút űrszelvénygallyazását 2014.06.26-án elvégeztük, ezzel a balesetveszély megszüntettük.

    Köszönettel:
    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes járda és bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére