Megoldott

Törött üveglapok

A Boráros téren, a Mester utca felé tartó villamosok (4-6) peronjánál található aluljáró lejáratánál az üveglapok többsége repedt, szilánkosra törött, de az üveglapok keretei sincsenek jobb állapotban.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Petőfi híd

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ramaty állapotban van még mindig, viszont a törött elemeket kicserélték.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 23670 számú bejelentésüket megköszönve tájékoztatjuk Önöket, hogy a betört korlátbetétek pótlásáról intézkedtünk.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Híd, Műtárgy Osztály

    ________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem már érdemes lehet újraküldeni, jelenleg is ugyanilyen siralmas a helyzet!
  • Anonymus Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik oldal is siralmas állapotú! Elkezdték felújítani a balesetveszélyes lépcsőket (a D kijárat, ahol ez a fotó készült már készen van, csak a lépcső lábánál keletkezett pocsolya), de az ellentétes...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vasszerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt Riadó utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére