Megoldott

Balesetveszélyes, Lyukas Aknafedél

Tisztelt Címzett!
Csepelen a Széchenyi István utca és a Táncsics Mihály utca kereszteződésénél az egyik oszlop mellett lévő aknafedél burkolata hiányos (lyukas) állapotban van, ezáltal balesetveszélyes.
Kérem az aknafedél mielőbbi cseréjét!
Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2158&authkey=!AOxGGl8ZVCs70lY&ithint=folder%2c.jpg
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.422969,19.071917,3a,15y,83.12h,73.73t/data=!3m4!1e1!3m2!1saT9Bt6mvOfT1VefyGGZetQ!2e0
Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Majdnem 1 évbe tellett, de végre kicserélték! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás :( :( :(
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A panaszt továbbítottuk az illetékes felé és kértük a fedlap cseréjét.

    Tisztelettel:

    Tóthné Egri Judit Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársa
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez így tényleg oké? Vagy miért nem történik semmi? :O
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Azon kívül, hogy benőtte a gaz, sajnos semmi. :(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Azon kívül, hogy benőtte a gaz, sajnos semmi. :)
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt azóta valami előrelépés?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére