Megoldott

kerékpáros lámpa a Deák téren

Anonim Járókelő

A Bajcsy-Zsilinszky út 1. szám előtti gyalogos és kerékpáros átkelőnél (ami az Erzsébet térre vezet át) tapasztaltam, hogy a kerékpárosoknak zölden égett a lámpa, azonban a gyalogosoknak már piros. A probléma az, hogy minden bizonnyal az autósoknak zöld, mert többen ennek félreérthetetlen jelét adták ma reggel, amikor kerékpárommal megpróbáltam áthaladni.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2349)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Bajcsy-Zsilinszky utat az Anker köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes járda és bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    életveszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére