Megoldott

Összeborogatott bérbringák Ferenciek terénél

Anonim Járókelő

Az Erzsébet híd pesti lehajtójánál a Szabad sajtó út és régi Váci utca sarkán össze vannak borogatva a Donkey Republic bérbiciklijei.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Váci u. 36

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Donkey Republic"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a hétvégén már nem volt itt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Your request (#19954) has been deemed solved.

    What you think of our customer service ? Click here to tell us:

    How would you rate the support you rece
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Hi Járókelő.hu,

    Thanks for dropping in!

    Your request (19954) has been received and is being reviewed by our support staff.
    We currently have a high su
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elfordult jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kerékpártámasz rendbehozatala

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére