Megoldatlan

Hiányzó Oszlopok a Sétáló utcán

Csepelen a Sétáló utcán, több helyen is hiányoznak a gépjárműbehajtást megakadályozó oszlopok. A Templomnál nem egyszer láttam, hogy ott hajtottak keresztül az autósok. A Kossuth Lajos utca kereszteződésénél van, amelyik mozog, párat meg lecsavaroztak a földre, elég undorítóan néznek ki, legtöbbről a festék is lepergett. A Hév felöli részeken is ugyan ez a helyzet. Kérem, vizsgálják felül és végezzék el a szükséges javításokat.
Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2053&authkey=!AJWvpVQHQ2MLKuE&ithint=folder%2c
Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Pótoltuk a hiányzó pollert (1 db), valamint a kissé ferde oszlopot (pollert) helyreállítottuk.

    Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem tobb oszlopot nem is terveznek potolni, mert igy, hogy most bekerult ez, alig birnak behajtani a gepjarmuvel amivel locsolnak. Erre mondjuk a megoldas egy lehajthato oszlop lenne. Vagy meg e...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma felfedeztem egy új oszlopot, de sajnos csak ezt az egyet, pedig még legalább 5 hiányzik a Sétáló utcából. Remélem azokat is pótolják majd.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére