Megoldott

Szemétkupacok a Fehérvári úton

A Fehérvári úton, a Hauszmann és Prielle Kornélia utca között, illetve a vasúti híd után, a Szerémi út felőli oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 58-68

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Szemétkupacok a Fehérvári úton” tárgyú, 22552 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentésekben szereplő terüle
    ...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Máté Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalanítas utani szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szurdok utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére