Megoldott

Magas járdaszegély

Csepelen, a Táncsics Mihály utca és az Ív utca kereszteződésében lévő járdaszegély nincs lesüllyesztve ami nem épp babakocsibarát megoldás.
Kérjük mielőbbi átalakítását! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Már csak az aszfaltozás és kész is. :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2184)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XXI. kerület Táncsics Mihály utca
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Már készülődnek... :) A körbejelölés már megtörtént.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére