Megoldott

Járdára belógó növényzet

Az újpesti szakorvosi rendelő mellett a Dessewffy u. 7, szám alatt a járdán nem lehet elférni egy babakocsival, mert annyira benőtte a növényzet.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Dessewffy u. 7

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Neupester Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyjából sikerült megoldani a problémát
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk a jelzett járdaszakasz szabaddá tételéről.
    Tisztelettel:

    Pocsveiler Zoltán
    főtanácsos

    [cid:image001.jpg@01CF7910.BF15F
    ...
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Neupester Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    eső utáni akadály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Külső Szilágyi út 46 (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vizes akadály

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabolcsi Bence tér 26 (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vizesárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cserző utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére