Megoldott

Lerakott szemét a Zalán utcánál

Egy nagy kupac lerakott szemét van a Zalán utcánál (Horvát gimnázium sarkánál)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zalán u. 23

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett helyszínről, azaz a Zalán utca 23. számú ingatlannal szemben
    található területről az illegálisan lerakott hull...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Benedek Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomok, szemét zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bolgárkertész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére