Megoldott

Átkelés csak csónakkal

A 14. kerület Hungária krt. és Thököly kereszteződésénél minden nagyobb esőben ilyen kép várja az átkelni vágyókat. Vagy távolugrás, vagy belegázolás, esetleg csónakkal átkelés.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Johnny Ericsson hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez tévedés, a felújítás után is pont ugyanolyan tócsa van pont ugyanott minden eső közben/után, a helyzet annyit változott, hogy mivel a padkát lesüllyesztették, a kanyarodó autók még jobban levágják...
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2089)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XIV. kerület Thököly út Hungária kör
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére