Megoldott

Újra üvegszilánkok a Rákóczi hídon és a Barba Negra körül

Anonim Járókelő

Fejlemény 2017.06.06.

FKF Zrt. tájékoztatása: " Megkeresését köszönjük! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a szelektív szigetek telepítésének engedélyezése, valamint helyének kijelölése a helyi önkormányzat
hatáskörébe tartozik. Az üvegtörmeléket munkatársaink eltakarították."
_______________________________________________________________________
Nem értem miért nem lehet évek óta kirakni egy üveg / szemetes konténert a Rákóczi híd budai hídfőjénél. Hetente visszatérő probléma a bicikliúton széttört üveg a Barba Negra Track szórakozóhely környékén.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rákóczi híd

Hozzászólások

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten küldöm a Budapest XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Környezetvédelmi Osztályának válaszát a tárgyban jelzett panasszal
    kapcsolatban.

    Tisztelettel,

    Stitzné Kore...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem értem miért nem lehet évek óta kirakni egy üveg / szemetes konténert a Rákóczi híd budai hídfőjénél. Hetente visszatérő probléma a bicikliúton széttört üveg a Barba Negra Track szórakozóhely környékén."-ról "Fejlemény 2017.06.06. FKF Zrt. tájékoztatása: " Megkeresését köszönjük! Ezúton t...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Volna olyan kedves valaki, hogy átszól az FKF Nonprofit Zrt. -től a helyi Önkormányzatnak, hogy helyezzenek ki egy üveggyűjtő konténert?
    Köszönöm.
    Annak idején Dorogi Gabriella milyen derekasan hőbör...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Megkeresését köszönjük!
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a szelektív szigetek telepítésének
    engedélyezése, valamint helyének kijelölése a helyi önkormányzat
    hatáskörébe tartozik. Az üve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Adorján Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mióta újra üzemelnek a környék nagy szórakozóhelyei, a bulik utáni napokban fokozottan figyelni kell kerékpárral (is) a Rákóczi hídon átkelvén... sok szemét, üvegszilánk, stb. kerül ilyenkor a...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rengeteg falevél az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére