Megoldott

Szemét a bicikli úton

Anonim Járókelő

Kb két hete idekerült pár zsák építkezési hulladék, ami azóta bővült egyéb szeméttel is, már a bicikliutat keresztben teljesen elfoglalva.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pauler u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Információink szerint a szemét elszállításra került.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Megkeresését köszönjük!
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelzett probléma esetében
    közterületen illegálisan lerakott hulladék elszállításával
    kapcsolatos feladatról van szó,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes fedél nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koncz Péter
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Autóalkatrész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Halász utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Koszos HÉV megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Batthyány tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére