Megoldatlan

Lekopott elválasztó felfestés

A kerékpárútról lekopott a gyalogosokat elválasztó sárga felfestés.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dózsa György út 116

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • K. E. visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    A Dózsa György út járdáján a gyalogosokat és a kerékpárosokat elválasztó útburkolati jel felújítását a felújítási listában szerepeltetni fogjuk.
    A megvalósulásig kérjük szíves tür
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    A második kép helyett ezt szerettem volna feltölteni
  • K. E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére