Megoldatlan

Víz elvezetés hiánya a gyalogátkelőknél

A Budafoki és a Dombóvári út sarkán a gyalogátkelőknél megsüllyedt az aszfalt és szinte az összes esővíz erre a két helyre gyűlik. Nagyon esőzések után majdnem bokáig ér ott olyankor a vízszint.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 23

Hozzászólások

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Az olyan bejelentéseket, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldatlanként lettek lezárva, mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy nem jelzett vissza az illetékes,...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentést követő 1 éven belül nem érkezett válasz az illetékestől
  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !

    A lakórpark miatt ami a Kopaszi Gátnál épül sok módosítás van a környéken annak a végét várjuk meg.
  • Tóth Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett csomópontban a gyalogátkelőhely vízelvezetés problémájának megoldása jelenleg tervezés alatt van. A javítást a tervek elkészülte után előirányozzuk.

    Üdvözlettel:
    Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szabolcs! Amint érkezik válasz, az megjelenik itt a bejelentésnél. Az illetékesnek 30 napja van válaszolni, ami a legutóbbi beküldés (04.10.) óta még nem telt le.
    Üdvözlettel,
    adminok
  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !
    Jött esetleg erre valami válasz.
    Most is úszik az egész ahogy megjött az esős időszak.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A vizes részt felaszfaltozták csak a zebra festés maradt el.
    Made in Hungary ..
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére