Megoldott

Járda hiba

A Rákos-patak feletti híd tövében megsüllyedt a járda mindkét oldalon, bár különböző mértékben. A kátyú miatt kerékpárral egészen ki kell húzódni a járda szélére, ami gyerekekkel a nagy autóforgalom mellett nem éppen veszélytelen.
A csatolt kép még 2013 nyarán készült, mikor először jeleztem az önkormányzatnak a problémát, de azóta se választ nem kaptam, se javítás nem történt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelzett hibát kijavították, megoldva!
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a járdaszakaszt. Köszönet a közreműködésért! :)
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem csinálták meg, a járda tovább süllyedt. Az általam több mint egy hónapja küldött érdeklődő email-re azóta sem érkezett válasz.
    Van lehetőség az oldalon keresztül küldeni további zaklató...
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan, még nincs megoldva!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1961)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A szemle alkalmával megállapítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lépcsőkapaszkodó igénye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére