Megoldott

Mocskos Maglódi út

Rettentően elhanyagolt, rendezetlen és szeméttel bőven megszórt A X. kerületi Maglódi út. Meglátásom szerint nagyjából a villamos sínek mentén és a mellette lévő "zöld sávban" a Venyige utcától egészen az Éles sarokig ráférne egy alapos takarítás, gazmentesítés.

Probléma helyszíne
Budapest Maglódi út 91

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A piac előterét kitakarították, ott megszűntek a hulladék hegyek. Viszont a Maglódi úttal párhuzamosan futó zöld területet alkalmanként nem ártana lekaszálni.
  • Tóth Zoltán visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Hivatkozva a 2017. április 5-én elektronikus úton érkezett bejelentésre, amely szerint a Budapest X. kerület, Maglódi út területe (fényképfelvételen a Kőbányai Piac előtti közte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    +1 fotó
  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a Maglódi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére