Megoldott

Rendszeresen a kerékpár-úton parkoló autók

Anonim Járókelő

A Bogdányi úton a Tüskesátor mögött a kerékpárparkoló és az útra kikanyarodó kerékpárút között nap mint nap parkolnak az autók. Sokszor úgy, hogy a kerékpáros utat is elfoglalják, mint a mellékelt képen. Kérem helyezzenek ki pollereket vagy más fizikai akadály, hogy az illegális parkolást megakadályozzák és így a kerékpárutat használni lehessen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bogdánfy u. 6-42

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki lett helyezve egy közuti jelzés a auto helyére, ezért már nem tudnak megállni a kerékpárúton az autok. Köszönöm
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkolást akadályozó eszköz nem lett még kihelyezve, most is előszeretettel parkolnak az autok, úgy hogy sokszor belelógnak a kerékpársávba.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól értem, az elejétől kezdve ezt kérte a bejelentő. Bosszantó. Nem lehetett volna egyből úgy csinálni, ahogy kérték?!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00019070. számú megkeresésre forgalomtechnikai kezelőként az alábbi választ adjuk:

    A helyszínt megvizsgáltuk, jelenleg a Bogdánfy Ödön utcában a kerékpártároló előtti terü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az kereszteződés után van most már egy megállni tilos tábla kirakva. Eredmény az alábbi képeken látható: valahogy senkit se érdekel. Kérem helyezzenek ki a kerékpárúthoz megállásgátló pollereket, vagy...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Komoly intézkedés, biztos hatásos lesz.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    Észrevétele nyomán a Tüskesátor mellett (ahol a kerékpársáv eltávolodik az út szegélyétől )egy „Megállni tilos” jelzőtábla kihelyezésére intézkedünk, amely a kerékpártárolókig le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hajnal Arnold hozzászólt a bejelentéshez.

    ...
  • Romhányi Rita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budapest Közúthoz kellene átirányítania bejelentést, mivel ők szoktak pollerreket kihelyezni, nem a Közterület Felügyelet.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintetetk hajlandóak lesznek rá?
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek. Ha már a normál parkolóhelyek/kocsibeállók melletti kerékpárútra parkolást nem tudják megakadályozni (legfeljebb gyakoribb járőrözéssel), azért legalább a képen látható szabálytalanul park...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Keskeny kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Virag
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem megfelelő átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon régi úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére