Megoldott

Szeméthegy a felüljáró alatt

A Ferihegyi Repülőtérre vezető út felüljárója alatti terület mindig is neuralgikus pont volt. Volt már itt és van hajléktalan, illetve drogos tanya, de állandó probléma a szemét kérdés is. A tavaszi TeSzedd nap alkalmával illetve a Kispesti Zöldkommandó segítségével néha megtisztul a terület, de most ismét borzalmas állapotok uralkodnak.

A "megszokott" környékbeliek által idehordott háztartási hulladék kupacok mellett most egyre nagyobb mennyiségben van jelen az építési törmelék is. A másik jelentős probléma, hogy a guberálók, hajléktalanok ide hordanak mindenféle összeszedett holmit "feldolgozás" céljából, például itt verik szét az elektronikus eszközöket és gyújtják fel a kábeleket, nem törődve annak semmilyen, a környezetre gyakorolt káros hatásával.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ferihegyi Repülőtérre vezető út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Ugyan a területen rendszeresen előfordulnak problémák, ezt a hulladékot eltakarították, zárható, köszönöm!
  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Szeméthegy a felüljáró alatt” tárgyú, 18837 számú észrevételüket megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentésben szereplő területről az FKF NZrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt területen található
    elhagyott hulladékot legutolsó alkalommal (a területről folyamatosan
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület
    takarí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! A bejelentés legutóbb a Főpolgármesteri Hivatalnak lett elküldve, ahonnan válasz nem érkezett. Most elküldtem a Fővárosi Közterület-Fenntartónak.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    @Kedves Admin(ok)! Nem teljesen értem a [2017. április 21. 11:45] keltezésű levelet, nem tiszta, hogy az ügy most kinél van. Az viszont biztos, hogy a terület nem a X. kerülethez tartozik, mert a síne...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-46413/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett probléma Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában lévő területen van.
    Budapest Főváros Önkormányzata honlapján szerepelnek a tulajdonukban és kezelésükben lévő uta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Kedves Le Marietta!

    Tájékoztatjuk, hogy a MÁV TIZO részére megküldött 00018837-es számú bejelentésben szereplő terület, a vizsgálat szerint, nem tartozik a MÁV Zrt. által kezelt t
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2017. március 17-én továbbított észrevételt. (00018837)

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megküldött jelzést, a vasúti infrastruktúr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését a következő munkaszámon(okon) rögzítettük: 7100012166

    Üdvözlettel.:

    ingatlankezelési diszpécser

    [cid:image003.png@01D25A03.0C311270]
    MÁV Magyar Államvasutak Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér tere, hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy nagyobb zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bajcsy-Zsilinszky Kórház (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére