Megoldott

Sérült aszfalt

Zuglóban, a Paskál és az Öv utca sarkán jobb oldalon feltehetően egy nagy teherjármű (ennek nyoma van) feltörte a járda aszfaltját. Kérjük mielőbbi közbenjárásukat annak rendbetétele érdekében. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv u. 81b

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendezetlen/szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Két nagyobb botlasztó göröngy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felbontott (elfelejtett?) járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére